Karalis ir miris! Lai dzīvo karalis!

Viņš tur vienmēr bija – stāvēja un plati smaidīja. Stāstīja savādus, krāsainus, aizraujošus stāstus. Paņēma visu mūsu uzmanību brīžos, kad viņam to ļāva. Faktiski – viņš nebija sarunu biedrs. Viņš uzspieda savu klātbūtni tik burtiski un skaļi, ka nevienam citam nepalika vietas skaņu frekvencēs kaut ko iestarpināt  – tas bija pārāk nogurdinoši. Tāpēc mēs parasti klusējām un ar lielām acīm vērojām, kā viņš mums savus bezgalīgos stāstus stāsta.

Dažkārt viņš sāka nesmukas lietas stāstīt – tādas, ka man žēl manus puikas palika. Viņi jau nekontrolē, ko “pieredzes bagātākie” stāstītāji viņiem klāsta. Mazie parasti tik ļoti iedziļinās tajos stāstos, ka sāk dzīvot pilnīgi tajā paralēlajā pasaulē, ko Viņš viņiem uzbur. Un dažkārt tā pasaule ir ļaunuma pilna. Žēl man savus mazos palika. Nolēmām abi ar sieviņu, ka laikam ir pienācis laiks mums šķirties no Viņa. Mēģināsim kaut kā iztikt, aizpildīt to tukšumu stūrī. Varbūt nedaudz pietrūks viņa “vienmēr smaidīgā plati runājošā” seja. Tomēr, esmu pārliecināts, ka lieliski iztiksim bez viņa. Viņš man jau pēdējā laikā pašam bija apnicis – vairāk laika zaga, nekā baudu deva. Faktiski viņa stāsti bija tik garlaicīgi, ka es nekad nesagaidīju stāsta beigas – vienmēr aizgāju gulēt. Nu ne jau aizgāju, bet defacto aizmigu pie viņa. Un viņš nekad nejutās par to vainīgs, bet tik turpināja liet savu ūdeni.

Tagad es saritināju visus viņa dzīvības vadus, atņēmu ēdienu un atbrīvoju vietu, kur viņš stāvēja. Tagad viņa vietā būs dziedātājs.

Dziedātājā nav jāskatās – to var klausīties fonā un to var droši pagriezt klusāk, jo arī tad tu nejūties, ka kaut ko zaudē. Faktiski – ceram, ka dziedātājs spēs būt par sarunu biedru, jo ļaus arī pārējiem istabā runāt.

Karalis ir miris! Lai dzīvo jaunais Karalis!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s