Grēta

2012.gada 30.augustā mūsu ģimenes dzīve mainījās. Mēs nu esam kopā pavisam astoņi. Es, Karīna, Jēkabs, Paulis, Sebastians, Timotejs, Sīpols un nu arī Grēta. Grēta ir mazs ņiprs, balti pūkains un mīksts zeltainā retrīvera kucēns.  Kaut kā sanāca tā, ka Paulis šo mazo dvēselīti dabūja, kā dzimšanas dienas dāvanu. Viņš ļoti ļoti dīca pēc skārienjūtīgā telefona, ko ne es, ne Karīna viņam negribējām pirkt, jo ekrānu skaits mājās jau tā ir liels, un tie nebūt nenāk par labu bērna vispusīgai attīstībai.

Lai vai kā – bet nu mēs esam krietni liela ģimene. 

Es vienmēr esmu bijis kaķu cilvēks. Bet Karīna vienmēr ir bijusi suņu cilvēks 🙂 Tā kā kaķis mums jau ir, tad laiks bija pienācis arī sunim.

Pirmais vakars bija ļoti satraucošs – bērni gulēt negāja, visi gaidīja suņuku. Suņuks todien bija potēties un čipoties, un pie vetārsta tehnisko apskati iziet. Mūsu suņuks kopā ar visām savām 4 māsiņām ir no Dobeles. Faktiski jau Rīgas, bet savu pirmo mēnesi pavadījusi Dobelē, kur auga zaļā zālītē un mammas mīlestībā aprūpēta. 

Tikko ieradusies, Grēta bija tik nogurusi, ka uzreizi apgūlās dīvānā un aizmiga. Nemaz i nepainteresējās par mums, apkārtējiem. Pēcāk jau gan sāka staigāt apkārt un skatīties, kas te notiek, kāda būs viņas jaunā māja. Bērniem bija milzu prieks! Un kā lai nebūtu – šitik baltu mīkstu kamoliņu ieraugot un paijjājot. 

Paulis kā īsts saimnieks, gādāja guļvietu, palika ar viņu kopā pa nakti 1.stāvā gulēt, bēra ēdienu, vāca kakas utml. Ļoti ceru, ka viņam izdosies šo atbildības sajūtu noturēt un ka viņš suņukam pieķersies pavisam cieši. Mēs ar Karīnu ceram, ka suns Pauļa dzīvē padarīs to mierīgāku un piepildītāku, bet pa “pauliskam”, tā, lai būtu ko pamīlēt, ar ko padauzīties, un ar ko pastaigāties, kad nepieciešams miera periods. 

Es domāju, ka suns palīdzēs mūsu bērniem izaugt par labākiem cilvēkiem!

Advertisements

2 thoughts on “Grēta

  1. klivins September 8, 2012 / 12:14 pm

    Super! Lai veicas!

    • valdisj September 8, 2012 / 2:29 pm

      Viss būs super! Rakstīšu, kā mums klājas!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s