Esam klāt. Lauki.

Atbraucām. Tā pakošanās gan reāli visus spēkus izsūc. Karīna ir dienas varone – sapakoja līdzi ēdamos, drēbes, traukus, bļodas utml ļoti vajadzīgas lauku lietas. Lai ar famīliju uz nedēļu aizbrauktu pa laukiem padzīvoties, pekales līdzi it kā uz visu laiku ar visu māju mēs pārvāktos, jo visiem 6 jābūt līdzi gultas veļai, plānajām drēbēm, biezajām, lietus arī, peldlietām, gumijniekiem, pamperiem utml. Vēl lasāmgrāmatām, galdautiem, radio. Sarakstu varētu turpināt. Bet beigu beigās esam klāt. Un vēl ar puslīdz veseliem nerviem 🙂

Vienu reāli neforšu lietu gan paspēju izdarīt – pļaujot zāli iepļāvu kaut kādā dzelzs gabalā. Viss uz momentālu stopu. Nazī izsists robs un pļaujamais vibrē. Tālāk pļaut nevar, jāved uz balansēšanu. Nu )&#^*#*% sajūta – puse dārza palika vēl nepļauta. Cerams, ka vietējie rīt autoservisā sapratīs, ko no viņiem vēlēšos.

Tagad dauzu odus, kas sasēduši uz manām kājām labsajūtā dzer asiņu kokteili, kamēr rakstu iPhonā šo blogu. Saklājām gultas – maisos sabāzām svaigo sienu, nedaudz mitru, bet smaržīgu. Tie jau 2tro gadu mums matraču vietā. Taisamies uz čuču.

20130620-201833.jpg

20130620-201843.jpg

Nokrišnu radars šovakar skaistu saulrietu nesola. Ar nepacietību gaidam to mega karstuma vilni rītdien un pa Līgo!

20130620-203339.jpg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s