ENDOMONDO Challenge – neesi Ziemassvētku sēne

Pirms Ziemassvētkiem sēdējām ofisa kafejnīcā ar darba kolēģiem un spriedām, kā mēs katrs pavadīsim brīvdienas, kas šogad izdevušās pamatīgi garas. Visādas tēmas tika liktas galdā, visādas idejas. Un viena no tām man pieķērās – kā būtu, ja mēs darba kolektīvam uzorganizētu nelielu sacenšanos par to, kurš vairāk kCal nodedzinās pa svētku brīvdienām. Runāts – darīts – pēc 30 min es uztaisīju ENDOMONDO challenge, uzrakstīju noteikumus un izsūtīju visiem uzaicinājumu piedalīties. Challenge notiek no 21.12.2013-12.01.2014 un piedalās jau 16 cilvēki. Daži uzaicinātie nepiedalās, bet tas ir ok – nevar šādos gadījumos sagaidīt 100% atdevi.

Pašlaik ir pagājušas jau gandrīz 2 nedēļas un es esmu ļoti patīkami pārsteigts, cik lielu atsaucību kopumā šis pasākums ir pašlaik izpelnījies. Statistika rāda, ka uz šo brīdi mēs pa visiem kopā esam salasījuši jau >40’000 kCal (tas ir pa visādiem sporta veidiem kopā), vairāk par 4.5 dienām sportots, >400km jau noieti un noskrieti! Vai nav lieliski! Ļoti ceru, ka dažiem šī vienreizējā iniciatīva varētu izvērsties par pozitīvo rutīnu, ko ik pa laikam individuāli paturpināt. 

Un kas man sagādā īpašu prieku – tās ir pāris manas darba kolēģītes no citas valsts (Ukrainas), kas arī aktīvi iesaistījušās sacensībās un ik dienas noiet pa vairākiem km, ko atbilstoši ļauj savai Endomondo aplikācijai piereģistrēt. Ziniet, ir grūti vadīt ģeogrāfiski izkliedētu komandu, nav iespējams katru rītu viņiem visiem pateikt labrīt, iedot pozitīvu pliķi pa plecu, kad kaut kas labs izdarīts, nav iespējams katru dienu pusdienas paēst kopā un tāpēc ļoti grūti ir noturēt cilvēciskās attiecības. Un tomēr – tas ir ļoti svarīgi, jo ja nav attiecību, tad paliek pliks un sauss ciparu bizness. Un tas vairs nav tik interesanti. Tāpēc es ceru, ka šī sacensība mūs visus kaut nedaudz, bet tomēr satuvinās arvien vairāk. Arī tos, kas ikdienā strādā tālu projām citās valstīs, un tomēr ir daļiņa no manas komandas!

Image

Rezultātus skatīsim Janvāra vidū!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s